Milani kërkon kualifikimin, në fushë edhe dy futbollistë të Kombëtares. Njihuni me përballjet e fundit në grupet e Championsit

by admin
Spread the love

Sot mbyllet faza e grupeve në Champions.

Padyshim përballja më e rëndësishme është ajo mes Njukasëllit dhe Milanit me të dyja skuadrat që do të kërkojnë kualifikimin. Por që do të varet nga sfida Dortmund-PSG. Verdhezinjtë tashmë janë kualifikuar dhe pritet të mësohet ekipi i dytë që do ti bashkohet.

Barcelona do të përballet në transfertë me Antverpin e Arbnor Mujës dhe Atletiko Madrid do të presë në shtëpi Lacion e Elseid Hysaj.

NDESHJET

CRVENA ZVEZDA- MANÇESTER SITI ORA 18:45

LAJPCIG-JANG BOJS  ORA 18:45

ANTVERP-BARCELONA  ORA 21:00

ATLETIKO MADRID-LACIO ORA 21:00

SËLLTIK-FEJNORD ORA 21:00

DORTMUND-PSG ORA 21:00

PORTO-SHAHTJOR DONJETCK ORA 21:00

NJUKASËLL-MILAN ORA 21:00

PANORAMASPORT.AL

You may also like