Milan dhe Roma po i shkëmbejnë yjet e tyre

by admin
Spread the love

Milan dhe Roma shkëmbejnë yjet e tyre.

Shkëmbimi i merkatos së janarit!

Merkato e janarit ka nisur dhe disa klube duan te fuqizohen. Mes tyre Milani dhe Roma, që sipas raportimeve të fundit, mund të shkëmbejnë yjet e tyre.

Mediat italiane kanë lëshuar një lajm bombastik duke shkruar se Roma synon transferimin e Rade Krunic nga Milani dhe Giallorosët ia kanë ofruar Rosonerëve kartonin e Spinazzolas si dhe 3 milionë euro.

Te Milan janë në kërkim të përforcimeve për repartin e mbrojtjes dhe janë të hapur ta pranojnë ofertën e Romës.

Bisedimet do të intensifikohen ditët në vijim dhe marrëveshja pritet të arrihet së shpejti.

You may also like