Milaim Zeka reagon mbi deklaratën e Metës: Nuk ke nevojë të vdesësh, por të mos vjedhësh Shqipërinë!

by admin
Spread the love

Milaim Zeka përmes një postimi në Facebook ka reaguar pas deklaratës që bëri dje ish-Presidenti Ilir Meta, i cili tha se ishte gati të vdiste për Shqipërinë.

Zeka shkruan se për Shqipërinë nuk ka nevojë të vdesë njeri, por ka nevojë që të mos vidhet djersa e shqiptarëve.

“Ilir Meta: “Jam gati të vdes për Shqiperinë”

Për Shqipërinë nuk ka nevojë me vdekë, po ka nevojë mos me vjedhë djersën e shqiptarëve.

Hajde ma thoni se cili politikan nuk ka vjedhur, dhe nuk është pasuruar me paratë e taksapaguesve të qytetarëve shqipëtar?

Në gishta i numëron!

Betimi do duhej të ishte: Jam gati mos me vjedhë Shqiperinë!”-shkruan Zeka në Postimin e tij./Xh.Xh/dritare.net

Lexo lajme interesante

You may also like