Mihrije Braha gati për “Big Brother VIP” me Naimin?

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, e ftuar në emisionin “Gjesi” ka rrëfyer mbi jeten profesionale dhe personale.

Artistja e sukseshme ka folur rreth koncerteve recitale ditëtve të fundit, ajo i ka konsideruar si një nga momentet më të rëndësishme gjatë gjith karrierës të saj.

Gjatë intervistës nuk mungoi pyetja se përse nuk ka pranuar të jetë pjesë e “Big Brother VIP”.

Ajo tha se me qejfin e saj do të ishte pjesë e shou -it por që nuk do të kishte si ti mengjonte projektet e filluara, ndërsa nuk e mohoi se mund të jetë e një spektakli të dytë të Big B rother VIP, së bashku me Naim Abazin.

 

 

 


Lexo lajme interesante

You may also like