Mickoski: Do të mbani përgjegjësi për çdo denar të shpenzuar

by admin
Spread the love

Kreu i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski edhe sot kërkoi dorëheqjen e kryeministrit Kova♪5evski për shkak se, siç thotë ai, po e fundos Maqedoninë.

“Dorëheqje e gjithë qeveria. Pranuar pozitë që nuk mund ta mbani. Nuk kishin guxim për debat për marrëveshjen për Korridorin 8 dhe 10-D, kini pak guxim dhe nënshkruani dorëheqjen tuaj”, u shpreh Mickoski.

Mickoski thotë se asnjë dorëheqje nuk do të thotë edhe ikje nga përgjegjësia që vijon.

“Do të mbani përgjegjësi për çdo denar dhe do t’u hetojë drejtësia deri sa ta ktheni derin e fundit”, tha Mickoski./Telegrafi/

You may also like