“Mezi pres të ju tregoj se në çfarë kemi punuar gjatë këtyre muajve”

by admin
Spread the love

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar.

Luana ka qënduruar më në hije kohëve të fundit por si duket ajo ka një arsye shumë të fortë.

Moderatorja ka paralajmruar se do të vijë me një projekt tërsisht të vetin dhe ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim Luanën, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në Profilin e Instagramit të saj është një video që ajo ka postuar e ku shihet me këngëtarin e njohur Armend Rexhepagiqin dhe Darko Mitrov.

Ajo që ka rënë akoma më shumë në sy është mbishkrimi që ajo ka bërë në videon e postuar.

“I really can’t wait to share with all of you what we have been working on all these months!!!”. – Ka shkruar moderatoja përkrahë videos.

Se çfarë do na zbuloj moderatorja kjo ende nuk dihet. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like