Mesi-Ramos, sërish shkëndija/ Presidenti i Barcelonës kërcen në Las Vegas

by admin
Spread the love

Kur Lionel Messi firmosi me Paris SG verën e shkuar, të gjithë pyesnin se si do të ishte marrëdhënia e tij me Sergio Ramos pas shkëndijave të shumta që kanë patur në të shkuarën.

U duk se i pari që theu akullin mes tyre ishte pikërisht spanjolli që publikoi fanellën e tij deh të Messit me nënshkrimin “E kush to ta kishte menduar ndonjëherë”.

Megjithatë edhe pse një vit kaloi me një marrëdhënie korrekte në dukje, në seancën stërvitore të fundit sërish kanë nisur shkëndijat e debatit. Një ndërhyrja e ashpër e Ramosit nuk është kapërdirë lehtë nga Messi i cili përfundon aksionin me gol por i rikthehet me disa fjalë nëpër dhëmbë shokut të skuadrës.

Nuk kuptohet qartë por sipas medieve spanjolle ka qenë një mërmëritje e fjalës relaks.

Laportas i papërmbajtshëm/ Presidenti i Barcelonës filmohet duke vallëzuar në rrugët e Las Vegas

Johan Laporta është duke duke kaluar momente të mira në Las Vegas, gjatë këtij turi amerikan të Barcelonës. madje në rrjetet sociale qarkullon një video e tij duke kërcyer në mes të rrugës.

Pavarësisht se në një kontinent tjetër ai nuk i ka shpëtuar filmimit të kalimtarëve të rastit të cilët e kanë njohur dhe kanë filmuar këto momente argëtimit të presidentit të katalanasve.


Top Channel

Lexo lajme interesante

You may also like