Meriton Mjekiqi rikthehet fuqishëm me formatin e ri të emisionit – Shqip

by admin
Spread the love

22:41 | 1 Dhjetor 2021

Meriton Mjekiqi në emisionin e tij të kaluar të quajtur Gjoni black theu rekorde të mëdha.

Ai gjatë ditës së sotme ka paralajmëruar të gjithë fansat se tjetri emision po vie, shkruan lajmi.net.

Në krahë me reperin Ledri Vula, ai ka postuar një video teksa shpjegon se emisioni fillon javën e ardhshme dhe se për datën do ti informojë sërish ata.

Me Gjoni Black ai ka thyer të rekordet e suksesit.

Ndërsa ky edicion do të titullohet ‘Me Meriton Mjekiqin’ dhe pritet të thejë rekorde sërish.

Formati i ri do të publikohet në kanalin e Youtubes./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like