Meri flet për “krevatin e fantazmës”: Ai po i eliminon banorët

by admin
Spread the love

 

 

Pas largimit të Drinit nga shtëpia, krevati i tij më pas u bë i Olsit dhe të dy ish-banorët janë larguar nga shtëpia

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli  arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Meri është një nga banoret më të spikatura brenda shtëpisë me batutat, mimikat dhe mendimet e saj. Së fundmi pasi u shpreh se brenda në shtëpi ka fantazma, nuk e la me aq këtë histori.

Pas largimit të Drinit nga shtëpia, krevati i tij më pas u bë i Olsit dhe të dy ish-banorët janë larguar nga shtëpia, kur askush nuk e priste. Për këtë Meri e ka quajtur  krevatin ku kanë fjetur ata, ‘krevati i fantazmave’ dhe ka paralajmëruar që askush mos të flejë atje.

Meri: Ai krevati ngelet gjithmonë bosh, ‘krevati i fantazmave’ do ta quajmë, ishte Drini iku, ishte Olsi iku, bosh do rrijë ai…

You may also like