Melinda duket joshëse e veshur në ‘Gucci’

17:28 | 22 Korrik 2021

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, përherë komentohet në faqet rozë.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale, derisa ndan informacione sa i përket jetës dhe karrierës profesionale, shkruan portali arbresh.info

E veshur me veshje të shkurt, Melinda Ademi iu ka dhënë vëmendje tipareve të saj trupore teksa shihet e rregulluar edhe me makijazh.

Këngëtarja, ka zgjedhur të vesh një palë të brendshme të markës ‘Gucci’.

Ajo shfaqet atraktive duke vënë në plan të parë figurën trupore, ndërsa seti fotografik ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Sa i përket karrierës muzikore, këngëtarja para një jave publikoi bashkëpunimin me Nora Istrefin dhe Gjikon, i cili numëron 7.5 milionë shikime në YouTube. /arbresh.info/Leave a Reply