Melinda ‘çmend’ fansat me imazhet e fundit, mbulon gjoksin vetëm me ‘diamante’

by admin
Spread the love

Ajo është ndër këngëtaret që është futur tejet shpejt në industrinë e muzikës.

Zëri i saj i jashtëzakonshëm e bëri që Melinda Ademi të pëlqehët në masë nga të gjithë.

Reperja ka sjellur imazhe të reja.

Ne to kengetarja shihet nga prapaskenat e videoklipit të ri “Flasin”.

E veshur me mini-fund të zi dhe një bluzë në formë sytjenash me material me shkëlqim ajo ekspozonte linjat trupore.

Derisa ajo kishte pozuar mjaftë provokuese dhe dukej atraktive.

Të shumta ishin edhe komentet pozitive që ka pranuar nga ndjekësit.

Ndërkohe, kënga “Flasin” u lansua më 20 nëntor dhe deri tani ka grumbulluar mbi 700 mijë klikime në kanalin e YouTube.

You may also like