Me rroba të pakta e syze dielli Fjolla Morina vjen joshëse në rrjete sociale – Shqip

by admin
Spread the love

19:21 | 24 Tetor 2021

Fjolla Morina është rikthyer në rrjete sociale.

Ndërsa Fjolla disa javë më parë riaktivizoi profilin e saj në Instagram duke bërë postimin e saj të parë pas rikthimit, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka postuar një video ku shihet se ka bërë ndërhyrje estetike menjëherë pasi doli nga paraburgimi.

Fjolla pas ndërhyrjes estetike erdhi me disa fotografi ku shfaqet shumë atraktive teksa edhe duket ndryshimi i saj.

Ajo pranoi komente dhe pëlqime nën fotografitë e postuara duke u komplimenuar për paraqitjen e re me veshje të paktë dhe mjaft atraktive./Shqip/

Lajme interesante

You may also like