Me një këngë arabe qe dëgjohet në sfond, Linda Halimi ekspzon me shumë se ç’duhet – Shqip

by admin
Spread the love

Është një nga këngëtaret me të përfolura të momentit.

Kjo vetëm për zërin e saj të ëmbël, por edhe për deklaratat që kishte bërë sa ishte pjesë e shtëpisë me të famshme në vend.

Fjala është për këngëtaren Linda Halimi, e cila kishte folur hapur se ka një llogari në platformën për të rritur, OnlyFans.

Ajo ishte komentuar mjaft shumë nga banorët për këtë pjesë, mirëpo arsyetimi i saj ishte se ndihet mirë me veten dhe e përmbushur.

Mes tjerash, këngëtarja kosovare që ka vite qe jeton në Amerikë ka thënë se nga ky aplikacion fiton 10 mijë euro në muaj, përcjell ORAinfo.

E pas daljes së shtëpisë, Linda ka filluar të bëhet shumë aktive në rrjetet sociale.Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet super provokuese.

Vetëm në bikini dhe me një këngë arabe në sfond, Linda shfaqet përvëluese në bikini.

Ajo ekspozon linjat e saj trupore në top formë. /ORAinfo/


You may also like