“Më ke trishtuar…”, Kiara i afrohet Luizit pasi i tregoi për sëmundjen nga e cila vuan

by admin
Spread the love

Kiara Tito thotë se ndihet e trishtuar pas bisedës me Luizin, kur ai i tregoi se vuan nga një sëmundje e rrallë.

Më herët Luizi i ka treguar se në gusht do të trajtohet në Itali në një klinikë për sëmundjen që e zbuloi rastësisht nga një check up.

Luizi: Thonë që është sëmundje e rrallë, 11 klinika janë në botë për këtë. Njëra që jam interesuar ishte e zënë deri në gusht… Atëherë do shkoj në Bergamo, që të marr trajtimin.

Kiara: Nuk kam fjalë! Nëse do ishim bashkë, kurrë s’do të lija…” Kujtojmë se Luizi dhe Kiara kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe Luizi shpeshherë i ka shprehur edhe pëlqimin që ka.

You may also like