Mc Kresha sërish baba? – lexo

by admin
Spread the love

Reperi i njohur Mc Kresha është njëri ndër reperët më të dashur dhe të komentuar të publikt shqiptar. Viteve të fundit reperi ka qëndruar më në hije duke iu përkushtuar kështu familjes së tij. Reperi është bërë baba për herë të parë vitin e kaluar por jeta e tij private vazhdon të mbetet e tillë, pasiqë reperi shumë pak ka folur për këtë pjesë dhe asnjëhërë nuk ka dashur të ekspozoj më shumë se sa ai ka sërvuar për ne.

Ndërkaq fotot me bashëshorten dhe vajzën numërohen në gishta. Por një burrim i sigurt nga “Prive” ka zbuluar se tashmë familja do të zgjërohet dhe reperi do të bëhet sërish baba.

Lexo lajme interesante

You may also like