Marina gjeti një mënyrë simbolike për te na futur në dhomën e gjumit, ku fle Getoari

by admin
Spread the love

Jetën private Marina është përpjekur ta mbajë sa më larg rrjeteve sociale. Ama hera herës me dedikime romantike apo me postime si ky e fundit shfaq anën më të butë të saj. Moderatorja ka publikuar në Instagram pamjen e dy maceve që flenë përqauar duke përshkruar se kështu fle ajo dhe Getoari.

Prej disa muajsh dyshja janë prindër për herë të parë me Marget, megjithatë postimet në rrjetet sociale kanë qenë përherë të rralla./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like