Madona “shokon” fansat me fotot e fundit, paraqitja e saj shqetësuese për ta – Shqip

by admin
Spread the love

21:46 | 25 Nentor 2021

63 vjeçarja shkaktoi sërish tronditje përmes mediave sociale, teksa ndau fotot e saj të fundit.

Në një seri imazhesh të shkrepura në një shtrat, nëna e gjashtë fëmijëve kishte veshur të brendshme ndërsa pozicionohej në një sërë fotosh komprometuese, duke përfshirë imazhe që tregonin gjoksin dhe fundin e saj të veshur me rrjetë peshku, transmeton lajmi.net.

Fansat e saj të befasuar vërshuan me shpejtësi sesionin e komenteve, me një shumicë të tronditur nga shkrepjet ‘pornografike’, ndërsa të tjerët e lavdëruan yllin për postimin e saj të guximshëm, i cili vjen pas polemikave të mëtejshme në faqe.

Madonna u pa duke treguar gjoksin e saj me një palë sytjena të frymëzuar nga skllavëria me pjesë të prera në trup për të treguar më së miri dekoltenë e saj të bollshme.

Një imazh tjetër pa që krijuesja e hitit “Like A Virgin” të humbasë fare pjesën e sipërme të saj, ndërsa përdorte një jorgan për të mbuluar pjesërisht dekoltenë e saj të pakëndshme, por ende duke zbuluar pjesën më të madhe të gjoksit të saj të zhveshur.

Fotot e NSFW kapën Madonën në pozicione të ndryshme, nga e shtrira topless në çarçafët e saj deri tek poshtë krevatit me këmbët e shtrira gjerësisht. Këngëtarja u zvarrit në mënyrë joshëse në shtrat dhe kafshoi parmakët metalikë.

Një fluks mesazhesh vërshoi shpejt, me përdoruesit që shkruan: ‘Kjo po bëhet disi e turpshme tani. Fëmijët tuaj duhet të jenë shumë krenarë për ju. Ndaloni të shfaqni a** tuaj, ne e kemi parë shumë me librin Sex dhe ishte guximtar atëherë”.

“Tani eshte thjesht pa klasa dhe nuk ka te beje me moshen tende… PSE MADONNA?… Pse zemer pse!!!???! Ti je me i mire se ky!…”

“Në vend që të bëni këto foto qesharake, bëni muzikë cilësore siç bënit dikur… Duhet ta ketë humbur dinjitetin e saj nën krevat. Lol… Po fundoset…”

“Nuk e kuptoj se si i lejohet të flakë s**t e saj në të gjithë Instagramin sikur ky është PornHub… Të kesh respekt për veten në këtë moshë do të të përshtatet më shumë.”/Shqip/

Lajme interesante

You may also like