Lulzim Basha mesazh të rinjve demokratë: Bashkë do të ndërtojmë një të ardhme më të mirë

by admin
Spread the love

Kreu i PD Lulzim Basha, thotë se bashkë me të rinjtë e forumit rinor të partisë të cilën ai e drejton, do të ndërtojnë një të ardhme më të mirë.

“Bashkë me të rinjtë demokratë Forumi Rinor i Partisë Demokratike do të ndërtojmë një të ardhme më të mirë”, shkruan Lulzim Basha.

Sot, Lulzim Basha pritet të mbledhë anëtarët e Këshillit Kombëtar të PD, për të diskutuar për vendimet e Kryesisë, për përjashtimin përjetë të Sali Berishës dhe 8 anëtarëve të Rithemelimit nga Partia.

Ndërkohë, ish-kryeministri ndodhet në Lezhë për 31 vjetorin e degës së PD atje.

Lexo lajme interesante

You may also like