Luizit: Ta dish, po s’dola sonte, fituese jam unë

by admin
Spread the love

Olta Gixhari është një nga banoret më të komentuara të këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP. Këtë javë, aktorja është në nominim me dy banore të tjera, Tea Trifonin dhe Dea Mishel, teksa një prej tyre pritet që të dalë mbrëmjen e sotme nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Gjatë mbrëmjes së kaluar, Olta i ka thënë Luizit se nëse ajo do të jetë banorja që do të lërë shtëpinë sonte, fitues do jetë Armaldo dhe jo këngëtari. Por nëse s’del, fituese do jetë ajo. Ndërkaq, Luizi i është kthyer që ajo vetëm të dalë, duke nënkuptuar se e pranon fitoren e Armaldos.

Po dola, fitues është Maestro ta dish”, i tha Olta. “Veç dil”, ja ktheu Luizi teksa e pyeti nëse mendon se do jetë fituese po s’doli.

“Fituese jam unë, po s’dola sot”, iu përgjigj Olta

You may also like