Luizi s’ka të ndalur, ia kalon edhe Edi Ramës

by admin
Spread the love

Banori i “Big Brother VIP Albania”, po befason çdoherë e më shumë me rrjedhën e lojës në shtëpi, por edhe jetën jashtë “Big Brother Vip Albania”  , ai po pelqehet nga shume njerez ku eshte kthyer ne njeriun me te perfolur.

Ai ka pushtuar gjithe rrjetet sociale ku eshte personi me i klikuar ne rrjetin social TikTok ku ka arritur qe deri me tani te mbledh rreth 4 miliar klikime pasi videot e tij shperndahen e pelqehen ne mase te madhe.

Krahas të tjerave, së fundi kemi parë se Luizi e ka kaluar me ndjekës në Instagram edhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,  banori numëron plot 565 mijë ndjekës, kurse Edi Rama 556 mijë.

Luizi ka kaluar me ndjeket ne rrjetin social Instagram edhe te dashuren e tij moderaroren Kiara Tito e cila ishte fytyre e njohur publike dhe mjaft e percjellur kur hyri ne Big Brother ndersa Luizi hyri pa Instagram fare dhe arriti gjithe keta ndjekes.

You may also like