Luana Vjollca publikon fotot ndryshe në mes të Tiranës

by admin
Spread the love

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka ndarë pamje të mrekullueshme nga Tirana.

Ndryshe nga disa vite më parë kur VIP-at preferonin të ndanin momente të bukura vetëm nga jashtë kufijve të vendit, gjithnjë e më shumë ata po hedhin foto nga kryeqyteti shqiptar.

Transformimi i Tiranës ka kthyer vëmendjen e emrave të njohur drejt qytetit, duke bërë që ata të ndajnë me fansat e tyre pamje të bukura nga sheshet, bulevardet dhe ambiente të tjera të kryeqytetit.

Fotot janë pritur shumë mirë nga fansat, të cilët janë kënaqur të shohin idhujt e tyre në rrugët e qytetit të tyre.

Tiranë po bëhet një destinacion i preferuar për fotosesionet e tyre, duke shpalosur një pamje të re dhe të bukur të kryeqytetit shqiptar.

 

The post Luana Vjollca publikon fotot ndryshe në mes të Tiranës appeared first on NTV.

You may also like