Luana kërkoi ta dëgjojnë si njerëz dhe kjo s’mund ta bënte më shumë të lumtur se kaq

by admin
Spread the love

Mungesa në ekran e bëri Luanën të punonte me qetësi për një nga projektet e saj më të dashur. “Thuaje” ishte projekti i cili do të prezantohet çdo javë me një këngë duke prezantuar kështu 5 momentet më delikate të Luanës.

Edhe pse jo në televizion, Luana ka marrë shumë mesazhe mbështetjeje dhe për këtë ka falenderuar të gjithë ndjekësit besnikë me të cilët ka besuar se ia del gjithmonë.

Në publikimin e parë Vjollca foli për bullizmim dhe e përktheu çdo koment që e ka lënduar në një këngë të punuar nga Armend Rexhepagiqi dhe Aida Buraku./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like