Luana “çudit” Milanon në një paraqitje të saj

by admin
Spread the love

Prezantuesja dhe moderatorja Luana Vjollca po vazhdon qëndrimin në Itali

Luani Vjollca vazhdon të qëndrojë në Itali, derisa nuk heziton që dy milionë ndjekësve të saj në Instagram t’i argëtojë me foto seksi.

 

Vali Corleone e dëshmon me dokumente emrin e tij të vërtetë

E veshur me xhinse, Luana edhe njëherë nuk ka hezituar që të tregojë asetet e saj të kolme, derisa ka thënë se ku është një stili se si duhet të visheni në daljet e zakonshme në njërin prej qyteteve të modës, Milano.

Kujtojmë se Luana ka premtuar se do t’i kthehet televizionit me një emision të saj, gjë që për momentin nuk duket se është duke punuar për të.

Lexo lajme interesante

You may also like