» Lotina Harizi poston për herë të parë momentin e bukur me Mozzik

by admin
Spread the love

Nëse është një reper i showbiz-it që di vetëm të surprizojë ai është padyshim Mozzik.

Çdo këngë e tij pëlqehet shumë nga publiku dhe arrin që brenda pak ditësh të ketë një impakt të madh tek publiku e të dëgjohet kudo.

Tashmë Mozzik e ka lënë pas të shkuarën dhe ndarjen nga Loredana, pasi reperi është në një romancë të re. Përmes disa postimeve duket se Mozzik është në një lidhje me vajzën e deputetit Lutfi Haziri, Lotina Haziri.

Edhe pse tashmë dihet se ata janë çift, nuk ka pasur një postim të mirëfilltë të tyre me njëri-tjetrin e këtë sapo e ka bërë të mundur Lotina. Bukuroshja ka publikuar një video teksa shihet në makinë duke bërë make-up dhe në timon ndodhet Mozzik me në sfond një nga këngët e tij.

360grade.al

You may also like