Lori Hoxha tregon si t’ia nxirrni lekët një çante me 3 veshje (stile) të ndryshme

by admin
Spread the love

Një nga çantat e vitit ka qenë edhe Bottega Veneta, një çantë e vogël, lëkure që për stilin e veçantë që ka e pamë gjithandej. Lori ka shpenzuar rreth 1800 euro për ta blerë (sipas çmimit zyrtar), por duhet thënë që ja ka gjetur mirë vendin për ta kombinuar më shumë se një herë dhe me stile të ndryshme. Sipas një faqeje që vëzhgon veshjet e VIP-ave në Instagram, Lori ka vendosur që në 3 raste të ndryshme ta kombinojë çantën njëherë me tuta, një tjetër herë me xhaketë dhe në rastin tjetër krejt casual dhe thjeshtë. Njëherë me këmishë dhe tjetrën me xhaketë në stilin e djemëve (që më shumë po e veshin vajzat), Lori tregoi edhe njëherë se stili i saj ja vlen të përdoret për frymëzim, edhe kur nuk ke mundësi të shpenzosh shumë për një çantë të shtrenjtë. Fundja ka plot alternativa të tjera të lira./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like