Loredana tregon problemet me gjumin: Jam e acaruar që më ka kapur…

by admin
Spread the love

Me një postim në ‘Instastory’, Loredana ka treguar një problem që e ka shoqëruar përgjatë gjumit këto kohë.

“Jam thjesht e acaruar që më ka kapur një paralizë gjumi, që më ka bërë për vete”, ka shkruar reperja, e cila nuk ka shtuar detaje të tjera në postim. Edhe personazhe të tjerë të njohur kanë treguar se i ka ndodhur paraliza e gjumit, moment në të cilin nuk mund të flasin apo lëvizin. Të njëjtën eksperiencë e ka ndarë dhe Armina Mevlani me Beatrix Ramosaj në llogarinë e saj./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like