Loredana poston një foto të Hanës, shikoni sa është rritur ajo

by admin
Spread the love

Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Ajo padyshim se komentohet shumë, në çdo paraqitje të saj Loredana merr vëmendje të madhe por jo vetëm kaq, jeta e saj private çdo ditë është kryefjala e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq Loredana ka pasur një lidhje dashurie me reperin e njohur Mozzik, dyshja nuk janë më bashkë por gëzojnë një raport të shëndoshë së bashku.

Kjo për shkak se në mes tyre është një vajzë.

Çifti tashmë janë prindër të një vajze me emrin Hana, kjo i ka bërë ata që edhe pse nuk janë më bashkë, respekti që kanë ndaj njëri tjetrit të mos mungoj.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Loredana.

Në foto shihet Hana, sytë e saj bojëqielli janë vënë në pah dhe po që Hana është një fëmijë shumë i bukur kjo nuk diskutohet. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like