Loja e dobët në Paris, Perez mendon të bëjë “kokë turku” Ancelottin

by admin
Spread the love

Real Madrid u mposhtë mbrëmjen e djeshme nga PSG dhe eliminimi nga Champions League është një realitet i prekshëm që spanjollët nuk e pranojnë lehtë.

“Sport” në Spanjë shkon më tej, teksa shkruan se presidenti Florentino Perez po e mendon shkarkimin e trajnerit Carlo Ancelotti në fund të këtij sezoni futbollistik.

Në klubin spanjoll la shumë zemërim për lojën që Real Madrid bëri në duelin kundër PSG në Francë.

Drejtuesit e Real Madrid janë të mendimit se metodat e Ancelottit nuk po funksionojnë më, ndaj edhe ka mëdyshje për vazhdimin e bashkëpunimit. / oversport.tv

Foto: Real Madrid F.C Facebook

Lexo lajme interesante

You may also like