Lloga: Taravari po nxiton, kam frikë se do të del të votoj dy ditë më herët

by admin
Spread the love

Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Krenar Lloga ka ironizuar me veprimet paralele të ish kryetarit të ASH-së, Arben Taravari i cili po nxitohet dhe nuk i pritet në procedurat e rregullta të partisë. Lloga theksoi se pasi kryetari i kuvendit thirri kuvendin kryetari Taravari u nxitua të thirre kuvendin e tij, pasi thirrëm kongresin e jashtëzakonshëm Taravari u nxitua të thirre kongres, kam frikë që me këtë nxitim do të del të votoj dy ditë përpara ditës së zgjedhjeve.

You may also like