Live në Oversport: Formacionet zyrtare të sfidës Kastrioti-Erzeni

by admin
Spread the love

Do të luhet sot në orën 17:00 në stadiumin e Kamzës sfida Kastrioti-Erzeni, e vlefshme për javën e dytë të Abissnet Superiore, takim që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Krutanët u mposhtën në Ballsh në ndeshjen e parë, ndërsa shijakasit triumfuan përballë Vllaznisë në ndeshjen hapëse të sezonit.

Dy teknikët kanë publikuar formacionet titullarë që do të zbresin pas pak minutash në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare:

Kastrioti: Sali, Selmani, Dida, Karakaçi, Ajazi, Mehmeti, Hasani, Rami, Kodra, Cela, Zogaj

Erzeni: Xhika, Iljazi, Krasniqi, Sadiki, Peposhi, Mehmeti, Kriviçiç, Ademi, Alan, Kadriu, Maloku

Lexo lajme interesante

You may also like