LIVE MILAN – BOLONJA/ Djemtë e Piolit kërkojnë fitoren e radhës në kampionat

by admin
Spread the love

Milani kërkon fitoren e radhës në kampionat, kësaj radhe përballë Bolonjës në “San Siro”.

Kuqezinjtë vijnë nga një formë e mirë në kampionat dhe tre pikë mund të mbajnë gjallë ëndrrën titull, edhe pse rivalët duken larg.

Nga ana tjetër, Bolonja kërkon të rikthehet te forma e mirë që pati përpara disa javësh, teksa nuk do të humbasë më terren në garën për Europë.

LIVE

MILAN-BOLONJA 0-0

 

FORMACIONET ZYRTARE:

MILAN: Menja, Kalabria, Kjaer, Gabia, Teo Hernandez, Reijnders, Adli, Pulisiç, Loftus-Çik, Leao, Zhiru.

Trajner: Stefano Pioli

BOLONJA: Skorupski, De Silvestri, Beukema, Kalafiori, Kristiansen, Aebisher, Frojler, Urbanski, Ferguson, Fabian, Zirkze.

Trajner: Tiago Mota

PANORAMASPORT.AL

You may also like