Lindsay Lohan shpall fejesën pas lidhjes 2-vjeçare larg syve të botës

by admin
Spread the love

Lindsay Lohan ka dhënë në Instagram lajmin se i ka dhënë fund beqarisë dhe është më e lumtur se kurrë me partnerin Bader S Shammas.

“Dashuria ime. Jeta ime, familja ime, e ardhmja ime”,- shkruan Lohan në postimin dedikuar partnerit të saj.

Burime pranë Lohan kanë treguar për mediat se Lindsay është më e dashuruar se kurrë me partnerin e saj Bader.
Ata janë bashkë prej dy vitesh, por e jetuan dashurinë larg kamerave dhe rrjeteve sociale./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like