Linda Morina rikthehet pas kaq kohësh dhe shfaqet më provokative se asnjëherë më parë

by admin
Spread the love

Linda Morina është personazhi i cili disa kohë më parë u bë shumë i njohur me disa rima që thurte për tema të ndryshme.

Ajo u përfol shumë edhe për pamjen e saj të jashtme dhe mënyrën se si ajo shfaqej nëpër intervista, përcjell ORAinfo, ajo madje ka tentuar edhe te kendonte neper dasma, por si duket ska qene e ftuar asnjehere.

Por, ka një kohë që ajo nuk ka qenë aktive në media dhe në rrjetet sociale, por këtë heshtje e theu sot, duke bërë një postim, ku zbulonte paksa gjoksin, duke thënë se i ka hyrë një rriqër.

Ajo kërkonte mendimin e publikun, se a ishte rrezik gjendja që po përjetonte apo jo?/ORAinfo/  Per me shume shiko postimin e Lindes:

You may also like