Linda Halimi tregon se a po vazhdon të jetë në lidhje me reperin amerikan – Shqip

by admin
Spread the love

17:45 | 1 Tetor 2021

Këngëtarja ka qenë në lidhje dashurie bashkë me reperin merikan.

Ata me kalimin e kohës u bën edhe prindër të një vajze të quajtur, Kaimana, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, më vonë, artistja shqiptare nuk është parë në shoqërinë e partnerit të saj dhe qarkulluan shumë lajme se ata i kanë dhënë fund lidhjes.

 

Linda Halimi, sot është pyetur nga një ndjekëse se a është një nënë beqare derisa këngëtarja ka kthyer përgjigjen duke thënë se ajo është një nënë duke ndërruar kontekstin e përgjigjjes.

Ndryshe, së fundmi, Linda ka refuzuar kërkesën për të qenë pjesë e “Big Brother VIP”, si arsye se nuk ka kush kujdeset për vajzën e saj./Shqip/

 

Lexo lajme interesante

You may also like