Ledri ia dhuroi këmishën Monikës gjatë surprizës në BBV? – Shqip

by admin
Spread the love

10:06 | 19 Dhjetor 2021

Ledri para më shumë se një javë ishte musafir special në spektaklin e Big Brother Albania VIP.

Ai u surprizoi banorët e BBV-së, por vecanërisht Dj Pm dhe Dj Dagz, shkruan lajmi.net.

Ledri në surprizën në shtëpi kishte të veshur një këmishë të bardhë, të markës Off-White. Por ajo që ra në sy ishte pikërisht kjo këmishë e Ledrit.

Po ajo këmishë është parë të premten teksa e mbante veshur Monika.

A ja dha Ledri këmishën Monikës, apo të dy posedojnë të njëjtë këmishë? Këtë nuk e dimë, por që të dy janë parë me të njëjtën kjo është e vërtetuar.

Si duket Monika është fanse e pazbuluar e Ledrit./Shqip/

 

Lexo lajme interesante

You may also like