LeBron James flirton me modelen e shumëkërkuar në rrjet

by admin
Spread the love

Mbiemri i saj është i njëjtë me atë të ish-basketbollistit të madh, Shaquille O’Neal, por arsyeja që e lidh Sophie O’Neill me basketbollin dhe NBA është një tjetër.

Në fakt, flirtimi i inskenuar me LeBron James, një nga më të mëdhenjtë e historisë së basketbollit amerikan, e bëri atë një “yll” absolut të rrjeteve sociale orët e fundit.

Në fakt, videoja në të cilën modelja tërheqëse britanike (më shumë se 600 mijë ndjekës në Instagram) shihet duke hedhur shikime intensive dhe djallëzore ndaj “yllit” të Los Angeles Lakers gjatë ndeshjes kundër Houston Rockets, shpejt u bë virale në rrjet.

Veprimet e saj nuk e lanë indiferent “Mbretin” James, që në fund arriti t’i buzëqeshte.


Top Channel

Lexo lajme interesante

You may also like