Ky është burri i famshëm i Balines së “Big Brother VIP”

by admin
Spread the love

Gazetarja e njohur shqiptare, Balina Bodinaku, për një kohë realitivisht të gjatë ishte shkëputur nga ekrani.

Por, prej gati tre muajsh është më prezente dhe më në fokus se kurrë, pasi është në cilësinë e opinionistes në “Big Brother VIP”.

Komentet e Balines në të shumten e herave janë të drejtërdrejta dhe “shpuese” për banorët VIP të “Big Brother”, shkruan “Kosovarja”.

Po, cila është jeta e Balines, opinionistes me pamje delikate, jashtë ekranit dhe këtij formati.

Siç mësojmë, ajo është aktive në punën e saj, i pëlqen udhëtimet, ushtrimet fizike dhe bashkëjeton me partnerin e saj, analistin e njohur Andi Bushati. /Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like