Ky detaj tregon se Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë

by admin
Spread the love

Prezantuesja televizive, Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Vishaj ishin të lidhur për disa vite.

Ata u bënë një nga çiftet e shumë përfolura të shoubizit shqiptar, sidomos për diferencen në moshë.

Pas një kohe bashkë, në media u raportu se çifti janë ndarë. Por, sta sikur u bashkuan në “Big Brother VIP”, ku Donaldi është bërë pjesë prej ditës së parë, shkruan “Kosovarja”.

Donaldi, i dërgoj Bores me një pako ëmbëlsira një aksesor ari të saj që e kishte ai.

Bora, më nuk e ka hequr nga qafa, duke konfirmuar disi se tashmë janë bashkë. Por, pyetja është se a janë ndarë ndonjëherë? /Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like