Kushdo që është armik i Kurtit, e përkrah për refuzimin ndaj SHBA-ve – Shqip

by admin
Spread the love

Profesori dhe analisti politik, Milazim Krasniqi, ka thënë se kushdo që është armik i Kurtit, i thotë atij se e ka mirë refuzimin ndaj këshillave të SHBA-ve, BE-së dhe opozitës.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se ata që e këshillojnë ta ndërrojë këtë kurs të gabueshëm, e duan Kosovën të pavarur, të qetë dhe kredibile.

Ndërsa ka thënë se kushdo që flet për konspiracion ndaj Kurtit, duke pasur në mendje SHBA, BE-në e opozitën, ose politikisht është idiot ose thjesht është mercenar.

Postimi i plotë:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmilazim.krasniqi.12%2Fposts%2F5518199848296851&show_text=true&width=500

Lexo lajme interesante

You may also like