Kush i qiti jasht, kush…? – Shqip

by admin
Spread the love

9:00 | 19 Dhjetor 2021

Dj Dagz dhe Dj Pm të premten u eliminuan nga Big Brother Albania VIP.

Pas eliminimit të tyre produksioni hapi një televotim për të pyetur publikun se cilin nga Dj dëshirojnë të kthejnë, shkruan lajmi.net.

Publiku vendosi që Dagz është ai i cili duhet ta vazhdojë lojën brenda por kësaj radhe i vetëm

Arbana i kërkoi Dagz-it që së paku të rrespektojë vendimin e publikut dhe të kthehet deri nesër. Dagz dje pasi mori vendim për të lënë shtëpinë, ndryshoi mendje dhe vendosi të qëndrojë brenda ende.

Por eliminimi i tyre bëri që shumë fytyra publike të reagojnë.

Për këtë reagoi edhe mjeshtri i flokëve më të famshëm në Kosovë, Kaci.

Ai përmes një storje në Instagram është shprehur se Dj kosovar ishin më të preferuarit e publikut si mund të i nxjerrë pikërisht publiku.

Dj Dagz dhe Dj Pm kanë qenë dy më të preferuarit e publikut./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like