Kush është i humburi në PD? Spartak Ngjela: E djathta në këto momente po merr vlera

by admin
Spread the love

Situata kaotike në Partinë Demokratike është tema që po diskutohet sonte në emisionin Politiko të Alfred Lelës në Top News.

Avokati Spartak Ngjela i pyetur se kush është i humburi në PD në këtë përballje, tha se në këto momente e djathta po merr vlera dhe se Basha pranohet nga amerikanët.

Deklarata e Ngjelës:

“Po merr vlera e djathta sepse të djathtën e Bashës e pranon SHBA. Humbësin në këtë beteje nuk e kapim dot shpejt. Mbasi të kthjellohet situata dhe agresioni mes grupeve të jetë mbyllur s’ka rëndësi emri, e djathta shqiptare duhet të marrë pozicion perëndimor.“-shprehet Ngjela.

Lexo lajme interesante

You may also like