Kush duhet të largohet sot nga shtëpia e Big Brother? Luizi shpreh dëshirën e tij

by admin
Spread the love

Kiara Tito u vendos para Kutisë së Pandorës, ku iu dha mundësia për të nominuar 3 banorë. Kiara nominoi tean, Dea Mishel dhe Olta Gixharin.

Sot, teksa na ndajnë edhe disa orë nga prime Luizi ka thënë nga një arsye pse duhet të dalë secila nga vajzat. “Dea duhet të dalë sepse ka shfrytëzuar Amosin dhe nuk ka qenë e sinqertë,”-u shpreh Luizi.

Këngëtari u ndal edhe tek “armikja” e tij brenda shtëpisë, Olta Gixhari, duke u shprehur se loja e saj tashmë ka përfunduar.

“Olta duhet të dalë sepse nuk ka lënë gjë pa bërë, pa marrë në qafë njerëzit. Ka prerë në besë shumë. Tani nuk ka çfarë të bëjë më. I doli boja. Tani askush nuk manipulohet dot prej saj”, u shpreh Luizi…

You may also like