Ku ka Irma, ka dhe një ylber, që kësaj here ka më shumë se 7 ngjyra

by admin
Spread the love

Kur bëhet fjalë për ngjyra, atëherë mund të bëni një xhiro në llogarinë e Irmës që duket se vetëm limite nuk njeh kur bëhet fjalë për kombinimet e guximshme.

Së fundmi Irma ka publikuar një tjetër kombinim të sajin, ku të zezën e ka thyer me të gjitha ngjyrat e ylberit.

Me një palë këpucë në ngjyrë rozë, blu, portokalli, rozë e jeshile Irma ka kompletuar pamjen që nuk lë vend për kritika, përveçse komplimente.

Këngëtarja ka treguar se ka guxuar gjithmonë me ngjyrat, e sa herë e ka bërë këtë ka vërtetuar se nuk gabon asnjëherë./revistawho.com

You may also like