Kryetari i Shtimes ngushëllon familjarët e atyre që vdiqën sonte në aksidentin tragjik

by admin
Spread the love

Kryetari i Komunës së Shtimes, Qemajl Aliu, ka shprehur ngushëllime për familjarët e atyre që sonte humbën jetën në një aksident trafiku në magjistralen Shtime-Ferizaj.

Aliu, përmes një postimi në Facebook, tha se kjo është një ditë e kobshme për Shtimen.

“Ditë e kobshme për komunën e Shtimes. Me keqardhje dhe pikëllim të madh po ndjek lajmet për aksidentin tragjik të ndodhur në hyrje të komunës së Shtimes, ku humbën jetën katër të rinj. Familjarëve të viktimave iu shpreh ngushëllimet më të sinqerta kurse lutemi që të lënduarit të shërohen sa më shpejt”, ka shkruar Aliu në Facebook.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

You may also like