Kristi dhe Armaldo bëhen bashkë kundër Luizit: Do e shikojë ai çfarë do i bëjmë

by admin
Spread the love

Mëngjesin e sotëm në shtëpinë e Big Brother, Kristi dhe Armaldo kanë vendosur që të bëjnë një plan kundër Luiz Ejllit.

Kristi u shpreh se ‘do i futet një ditë Luizit, por në mënyrën e vet’. Më pas Maestro i thotë se t’i futet ai dhe më pas do ndërhyjë edhe vetë.

Pjesë nga biseda: Kristi: Po t’i mbijetojmë kësaj faze… Armaldo: Pastaj më mbrapa… Kristi: Spektakël. Do i futem unë Luizit një ditë, po në mënyrën time

Armaldo: Futu ti, ti futem edhe unë njëherë që ta krasisim mirë. Ti vejë mirë. Do ti futem me ato që ka bërë, do i rikthehem me ato që ka bërë që t’i shkojë në vëmendje popullit.

The post Kristi dhe Armaldo bëhen bashkë kundër Luizit: Do e shikojë ai çfarë do i bëjmë appeared first on Telemedia.

You may also like