Kriset marrëdhënia mes Monikës dhe Ilirit? “Mund të jem dhe më afër me Donaldin”

by admin
Spread the love

Marrëdhënia e Monikës me Donaldin dhe Pm, duket se ka krisur raportin mes saj dhe Ilirit. Mbrëmjen e sotme, Iliri ka pohuar se ka shumë respekt për Monikën dhe se duke e pjekur mendimin për të nuk ka më problem nëse kalon më shumë kohë me Donaldin dhe Pm.

“Nga një anë kam parë disa puthje, nga një anë kam parë sharje”, tha Iliri duke qeshur, deklaratë të cilën Monika nuk e mirëpriti.

Kjo e fundit shtoi se në shtëpi ka njohur Donaldin nga jashtë dhe se ka dashur të ketë një marrëdhënie të mirë me të gjithmonë.

“Do isha një mike e tij shumë e mirë nëse debatet në 3 javët e para nuk do ndodhnin, apo do ishin sqaruar”, përfundoi Monika, duke thënë se të dy i do shumë, Ilirin dhe Donaldin./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like