Koment live Teuta-Vllaznia 0-0: Fitorja detyrim, një betejë luhet në “Niko Dovana”

by admin
Spread the love

Teuta-Vllaznia 0-0

3’ Skuadrat studiojnë njëra-tjetrën dhe loja është e përqendruar në mesin e fushës në këto minuta të para

1’ Nis ndeshja në Durrës

Teuta, në krizë rezultatesh, kërkon fitoren e parë në kampionat në sfidën e sotme kundër Vllaznisë. Miqtë nga Shkodra kanë patur luhatje në këtë fillim sezon dhe sot kërkojnë tre pikët që të ngjiten në tabelën e klasifikimit

Formacionet zyrtare

Teuta: Qirko, Kuros, A. Marku, Idrizaj, Kotobelli, Karabeci, E. Vila, Beqja, L. Vila, Oshafi, Hebaj.

Trajner: B. Shkëmbi

Vllaznia: Zogoviç, Gurishta, Juriç, Bulatoviç, Hakaj, Alivoda, Jonuzi, Mala, H. Marku, Heriç, Hoxhaj.

Trajner: M. Josa

Gjyqtar: Kreshnik Bajramaj

Lexo lajme interesante

You may also like