Koment Live Kastrioti-Erzeni / Erzeni i afrohet golit, shijakasit godasin traversën

by admin
Spread the love

14’ Kastrioti shfaqet më kërkues, por pa arritur që të krijojë raste të rrezikshme në portën e Erzenit

4’ Erzeni jep shkëndijën e parë dhe tremb krutanët. Nga një goditje dënimi provojnë shijakasit dhe topi ndalet në traversë. Erzeni pretendon një penallti, por gjyqtari bën me shenjë që loja të vazhdojë

1’ Fillon sfida në Kamëz. Kastrioti kërkon të reagojë pas humbjes në Ballsh, ndërsa Erzeni një tjetër rezultat pozitiv në kampionat

Formacionet zyrtare:

Kastrioti: Sali, Selmani, Dida, Karakaçi, Ajazi, Mehmeti, Hasani, Rami, Kodra, Cela, Zogaj

Erzeni: Xhika, Iljazi, Krasniqi, Sadiki, Peposhi, Mehmeti, Kriviçiç, Ademi, Alan, Kadriu, Maloku

Lexo lajme interesante

You may also like