Koment live Erzeni-Partizani 1-0: Zhbllokohet menjëherë ndeshja “Niko Dovana”, Nonato ndëshkon “Demat”

by admin
Spread the love

Erzeni-Partizani 1-0 (Nonato 8′)

8’ GOOOOOOOOLLLLL Erzeni! Zhbllokohet ndeshja në Niko Dovana. Nonato kontrollon mirë topin në qendër të zonës dhe mposht portierin Rexhepi. 1-0 për Erzenin.

1’ Starton ndeshja në “Niko Dovana”

Dita e sotme e Superiores në Oversport dhe Tibo do të mbyllet me sfidën Erzeni-Partizani që do të luhet në stadiumin “Niko Dovana”. Shijakasit kanë bërë një paraqitje shumë të mirë në kampionat dhe përballë kryeqytetasve synojnë një tjetër rezultat pozitiv, që të vazhdojnë të qëndrojnë në zonën e lartë të renditjes. Partizani kërkon tre pikët në transfertën e sotme, që të ngjiten të vetëm në krye të renditjes. Mungojnë tifozët në këtë takim.

Formacionet zyrtare

You may also like