Kjo ka qenë padyshim java e puthejve në televizionet shqiptare

by admin
Spread the love

Disa javë më parë në televizionet shqiptare ka pasur emisione të cilat kanë bërë “namin” gjithandej, me të pritura e me situata nga më të pabesushmet.

Big Brother, Përputhen e Love Story, janë padyshim programet më të ndjekura në të gjitha trojet shqiptare, përshkak të konkurentëve të cilët bëjnë atë që ndjejnë e atë që duan, shkuan”Kosovarja”.

Nuk mund të lihen anash edhe artistët të cilët janë të pëlqyerit e publikut, e të cilët menjëherë pas një veprimi bëhet menjëherë vemendja e të gjithëve.

Sara dhe Ledri, Donaldi dhe Beatrix, Dea dhe Albioni, Danieli dhe Viliani, Donaldi dhe Bora, ishin ata të cilët i dhuruan spektakël televizioneve shqiptare.

Ani pse u komentuan shumë, gjithçka dukej e bukur dhe e mrekullueshme sikur nëpër filma./Kosovajra/


Lexo lajme interesante

You may also like